0
Select Page
Akcija!

«Kazano krosnelė» komplektas: krosnelė kazanui 3mm, kazanas 12L (Namangan), samtis.

139.99 

Komplekte yra:

1) Krosnelė 10-12L Namangan kazanui  (skersmuo 36 cm). Plieno storis 3mm.

2) 12L ketaus kazanas (Namangan, Uzbekija). Kazanas jau išdegintas! Kazano dugnas išorėje — plokščias. Kazano dugnas viduje — apvalus .

3) Aliuminio dangtis kazanui.

4) Samtis (ilgis 46 cm). Nerūdijantis plienas. Medinė rankena.

Turime

Produkto kodas: Bundle KMB12-KP12-S48 Kategorijos: , , , Žyma:

Aprašymas

Komplekte «Kazano krosnelė» yra:

1) Kazano krosnelė 12L Namangan kazanui  (skersmuo 36 cm). Plieno storis 3mm.

2) 12L ketaus kazanas (Namangan, Uzbekija). Kazanas jau išdegintas! Kazano dugnas išorėje — plokščias. Kazano dugnas viduje — apvalus .

3) Aliuminio dangtis kazanui.

4) Samtis (ilgis 46 cm). Nerūdijantis plienas. Medinė rankena.

Taip pat kviečiame apžiūrėti komplektą Krosnelė, 12L kazanas ir kiaurasamtis.

Kaip nusipirkti kazaną uzbekiškam plovui ir nesuklysti?

Išbandžiusiems tikrąjį uzbekišką plovą ir norintiems jį pasigaminti namuose, pirmiausia reikia išspręsti problemą su kazanu – indu, kuriame tiesiogiai ruošiamas plovas ir kiti Kaukazo virtuvės patiekalai. Kaip nusipirkti kaazaną, kuris atitiks visus reikalavimus ir džiugins patogiu maisto gaminimo procesu?

Dažnai klystame manydami, kad gero plovo paragauti galima tik restorane. Visai ne – turint įgūdžių ir reikiamus indus, puikų plovą galima pasigaminti ir patiems. Tiesa, tikras plovas yra gaminamas kazane ant laužo, naudojant ryžius ir riebesnę avieną. Visa skonio magija yra tikri, tradiciniai plovo prieskoniai.

Galima atrasti įvairių plovo variacijų ir keisti avieną į jautieną, papildomai dėti avinžirnius ar gardinti razinomis. Visgi, tai yra pagal kiekvieno skonius ir jų receptorius, bet ant laužo kazane troškinamas plovas tikrai labai panašus į autentiškąjį.

Daugiau informacijos apie importuojamus iš Uzbekistano kazanus Namangan.

Kilnojama kazano krosnelė — geras pasirinkimas!

Kilnojama kazano krosnelės versija idealiai tinka keliaujant, įskaitant keliones į kaimą. Tai geras pasirinkimas sezoniniam naudojimui, jei ne visus metus gaminate maistą kazane. Nešiojamieji modeliai yra labai patvarūs, be nereikalingų detalių. Tokio tipo krosnelės yra daug pigesnės nei stacionarūs modeliai. ankstoma). Kilnojama kazano krosnelė yra tikras atradimas organizuojant kelionę į kaimą. Ji labai naudinga stovyklaujant, vykstant į ilgą žygį ar trumpą išvyką į gamtą.

Visos mobiliosios ir stacionariosios viryklės yra sukonstruotos iš šių sudedamųjų dalių:

– Kaitinimo kamera “kūnas”;

– Pelenų talpykla “liežuvėlis”;

– Kojelės

– Kaminas (nevisada).

Kilnojamos kazano krosnelės skirstomi į įprasto storio metalinius ir sustiprintus. Plieninės versijos tarnaus ilgiau, kurių sienelių storis 3 mm. Minimalus krosnelės kazanui sienelių storis turi būti 2 mm. Modelių, kurių sienelės plonesnės nei 2 mm, nereikėtų net svarstyti pirkti – jie yra itin biudžetiniai, tačiau taupymo troškimas gali sugadinti vasaros malonumą.

Kodėl svarbus sienelių storis? Nuo šio metalo sluoksnio priklauso ne tik stiprumas ir atsparumas aukštai temperatūrai, bet ir gaminio tarnavimo laikas. Storesnės krosnelių sienelės puikiai akumuliuoja šilumą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “«Kazano krosnelė» komplektas: krosnelė kazanui 3mm, kazanas 12L (Namangan), samtis.”

Jums taip pat gali patikti…